Hakkımızda

Tekno yeni ekibi olarak sizlere en yeni, en iyi, en güncel haberleri sunmaktır. Ekibimiz haberleri anında ekler ve siz değerli okuyuculara ulaştırır. Sizlere hizmet verebilmek için 2018 yılında yola çıktık ve bu günlere kadar siz değerli okuyucularımızın da katkısıyla geldik.

Sizler için internet dünyasındaki gelişmeleri en sade dilde yazıyoruz. Türkiye’nin her kesiminin anlayıcı dilden, düzgün İstanbul Türkçesi ile tüm okurlarımızın anlamasını sağlıyoruz. Sitemizi okurken sizleri sıkmayarak, aksine eğlendirerek, en güncel gelişmelerden anında haberdar olmanızı sağlıyoruz.

Yazarlarımız alanında uzman kişiler tarafından seçilmiştir. Sizler için güncel gelişmeleri takip eder, doğruluğunu araştırı ve sizler için en basit dile indirgeyip yayınlarlar. Siz değerli okuyucuların önüne sererler.

Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına %100 uygun olarak yayın yapmaktadır. Sitemizde yayınlanan her türlü haber, resim, bilgi, metin; telif hakkı sahiplerinden yazılı izin alınmak suretiyle yayınlanmaktadır. Sabah saatlerinde yayınladığımız gazete haber özetlerinde ise, yalnızca haberin başlığı ve giriş cümlesine yer verilmekte, haberin tam metnini okumak isteyen ziyaretçilerimiz ilgili gazetenin web sayfasına yönlendirilmektedir.

İletişim: https://www.teknoyeni.com/contact-us/
İletişim: admin@teknoyeni.com